bg

Mladší žáci

(Přebor Prahy)

Kocánek David
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 3
Aktivní od: 29.4.2008

Mail: dkocanek@sp4.cz
Telefon: 608155565

Trenéři

DAVID KOCÁNEK - osobní konzultace ZDE

Věra Balážová (vbalazova@sp4.cz)

Ladislava Bartošová (lbartosova@sp4.cz)

Další trenéři mladšího žactva: Michaela Kapcová, Hana Ondrková, Katka Kuptíková, Jan Koutník (http://sp4.cz/treneri)

Tréninky

Pondělí, 16:30–18:00, Děkanka
Čtvrtek, 16:30–18:00, Děkanka

Náhradní trénink: Středa 16:30–18:00, info na stránkách mladších žákyň
Nepravidelný doplňkový trénink: Pátek 15:30–17:00 (Honza Koutník, 721 435 229)
 

DOCHÁZKA ZDE

 

Nejbližší závody

10. 4. 2019 – Přespolní běh (úvodní kolo MPD)
- sraz v 15:10 na nástupišti metra C Florenc
- start v 16:30
- předpokládaný návrat na Florenc cca 17:30

(termínovka závodů níže)
 

Soustředění

  • Pro veškeré informace ohledně soustředění mládeže pište na mladez@sp4.cz nebo kontaktujte Honzu Koutníka!
  • V žákovských kategoriích upozorňujeme, že účast na soustředění při velkém zájmu je podmíněna pravidelnou účastí na trénincích a závodech v předchozích sezonách. Díky za pochopení.

Podzimní soustředění žactva 2018

Jarní soustředění žactva 2019

  • se uskuteční v době Velikonoc
  • standardně jezdíme čtvrtek - Velikonoční pondělí

Letní soustředění mládeže SP4 2019

  • I. termín: 6. - 13. 7. 2019
  • II. termín: 20. - 27. 7. 2019
  • _______________________
  • informace k přihlášení - letní soustředění 2019
  • základní informace - letní soustředění 2019 (popis soustředění, seznam věcí)
  • závazná přihláška - letní soustředění 2019 (posílejte na mladez@sp4.cz, nebo odevzdejte trenérovi)

Dokumenty k soustředění:

Termínovka 2019

9.1.2019 1.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program výsledky

16.1.2019 2.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program výsledky

24.1.2019 1.HVZ na Julisce - mladší žactvo

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program výsledky

13.2.2019 4.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program výsledky

27.2.2019 - 28.2.2019 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program výsledky

10.3.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program výsledky

30.3.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

MLADÁ BOLESLAV (AC Mladá Boleslav z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program výsledky

10.4.2019 Úvodní kolo MPD mladšího žactva - přespolní běh

PRAHA Nové Butovice (SK Aktis Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Terénní program výsledky

18.4.2019 - 22.4.2019 Jarní soustředění žactva

TÁBOR (Spartak Praha 4) - Soustředění

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

24.4.2019 1.VZ PAS žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

29.4.2019 Pětiboj SpS Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

1.5.2019 2.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

3.5.2019 3.VZ PAS + 3.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

7.5.2019 4.VZ PAS + 4.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

9.5.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

10.5.2019 5.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

13.5.2019 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Juliska (Atletika Jižní Město z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

16.5.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

23.5.2019 Veřejné závody PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

30.5.2019 2.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

3.6.2019 6.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

9.6.2019 - 10.6.2019 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

18.6.2019 3.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Vokovice FTVS (TJ Stodůlky Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

24.6.2019 - 26.6.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

27.6.2019 7.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

6.7.2019 - 13.7.2019 Letní soustředění mládeže I.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

20.7.2019 - 27.7.2019 Letní soustředění mládeže II.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

4.9.2019 8.VZ PAS žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

10.9.2019 - 11.9.2019 Semifinále MPD mladšího žactva

PRAHA

Semifinále A a B 10.9.2019

Semifinále C a D 11.9.2019

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion

17.9.2019 - 18.9.2019 Finále MPD mladšího žactva

PRAHA

Finále A - 17.9.2019

Finále B a C 18.9.2019

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion

22.9.2019 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

29.9.2019 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion

5.10.2019 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (5.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

18.10.2019 - 25.10.2019 Podzimní soustředění žactva

KRKONOŠE Friesovy boudy - Soustředění

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

10.11.2019 86.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu

PRAHA Chodov (Atletika Jižní Město z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program výsledky

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2019
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2019
Člen Bodů Kol Startů
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.