bg

Mladší žákyně

(Přebor Prahy)

Kapcová Michaela
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 3
Aktivní od: 1.5.2008

Mail: mkapcova@sp4.cz
Telefon: 731286475

 

Pokud máte zájem s námi trénovat, přijďte si vyzkoušet trénink
3. září od 16:30. Nabíráme děvčata narozená 2007 a 2006. Zájemci, prosím, pište na mkapcova@sp4.cz.

 

SDÍLENÝ DOKUMENT ZDE (pokud Vám dokument nefunguje, pořádejte o přístup na mkapcova@sp4.cz)

 

Tréninky

Každé pondělí a středu od 16:30 do 18:00 na Děkance

Závody

11. 9. 2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A - Praha - Děkanka , Spartak Praha 4 - družstvo A

1. 9. 2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina  D - Praha - Jeseniova , SK Jeseniova - družstvo B

18. 9. 2018 Finále MPD mladšího žactva

28. 9. 2018 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

10.11.2018 Přebor Prahy v přespolním běhu

11.11.2018 85.VELKÁ KUNRATICKÁ

 

Soustředění

  • Pro veškeré informace ohledně soustředění mládeže pište na mladez@sp4.cz nebo kontaktujte Honzu Koutníka!
  • V žákovských kategoriích upozorňujeme, že účast na soustředění při velkém zájmu je podmíněna pravidelnou účastí na trénincích a závodech v předchozích sezonách. Díky za pochopení.

Podzimní soustředění žactva 2018

Jarní soustředění žactva 2019

  • se uskuteční v době Velikonoc
  • standardně jezdíme čtvrtek - Velikonoční pondělí

Letní soustředění mládeže SP4 2019

  • I. termín: 6. - 13. 7. 2019
  • II. termín: 20. - 27. 7. 2019
  • _______________________
  • informace k přihlášení - letní soustředění 2019
  • základní informace - letní soustředění 2019 (popis soustředění, seznam věcí)
  • závazná přihláška - letní soustředění 2019 (posílejte na mladez@sp4.cz, nebo odevzdejte trenérovi)

Dokumenty k soustředění:

Termínovka 2019

9.1.2019 1.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program výsledky

16.1.2019 2.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program výsledky

24.1.2019 1.HVZ na Julisce - mladší žactvo

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program výsledky

13.2.2019 4.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program výsledky

27.2.2019 - 28.2.2019 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program výsledky

10.3.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program výsledky

30.3.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

MLADÁ BOLESLAV (AC Mladá Boleslav z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

10.4.2019 Úvodní kolo MPD mladšího žactva - přespolní běh

PRAHA Nové Butovice (SK Aktis Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

18.4.2019 - 22.4.2019 Jarní soustředění žactva

TÁBOR - Soustředění

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

9.5.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

13.5.2019 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA (Atletika Jižní Město z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

30.5.2019 2.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

9.6.2019 - 10.6.2019 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

18.6.2019 3.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Stodůlky (TJ Stodůlky Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

24.6.2019 - 26.6.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže

JABLONEC NAD NISOU

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program

6.7.2019 - 13.7.2019 Letní soustředění mládeže I.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

20.7.2019 - 27.7.2019 Letní soustředění mládeže II.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

10.9.2019 - 11.9.2019 Semifinále MPD mladšího žactva

PRAHA

Semifinále A a B 10.9.2019

Semifinále C a D 11.9.2019

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion

17.9.2019 - 18.9.2019 Finále MPD mladšího žactva

PRAHA

Finále A - 17.9.2019

Finále B a C 18.9.2019

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion

22.9.2019 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

10.11.2019 86.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu

PRAHA Chodov (Atletika Jižní Město z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

program výsledky

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2019
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2019
Člen Bodů Kol Startů
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.