bg

Muži "A"

(I. liga)

Kubica Jaroslav
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 2
Rozhodčí třídy Ú
Aktivní od: 1.11.1966

Mail: jkubica@sp4.cz
Telefon: 608937831

Konečné pořadí soutěže po 4. kole:

1.

A. C. TEPO Kladno

941,5

32

2.

AC Domažlice, z. s.

633

25

3.

A. C. Sparta Praha

621

24

4.

Spartak Praha 4

502,5

21

5.

T. J. Sokol České Budějovice

435,5

16

6.

Atletika Stará Boleslav, z.s.

379,5

11

7.

TJ Slavoj BANES Pacov

319,5

9

8.

Atletika Klatovy

218,5

5

Termínovka 2018

30.3.2018 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a extraligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A"

Silnice program výsledky

14.4.2018 10 km chůze pro 2.kolo ligy mužů

MILOVICE silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "A", Muži "B"

Silnice program výsledky

19.5.2018 1.kolo I.ligy mužů a žen

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Muži "A"

Stadion program výsledky

9.6.2018 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A"

Stadion program výsledky

10.6.2018 10 km chůze pro 3.kolo I.ligy mužů

ZELENEČ silnice (AC Praha 1890)

Muži "A"

Silnice program výsledky

30.6.2018 3.kolo I.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "A"

Stadion program výsledky

14.7.2018 10 000 m chůze pro 4.kolo ligy mužů

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B"

Stadion program výsledky

25.8.2018 4.kolo I.ligy mužů a žen

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Muži "A"

Stadion program výsledky

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2018
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
   4 2018 Muži A I. liga Kubica Jaroslav
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2018
Člen Bodů Kol Startů
Pavlát Josef 63.25 4 14
Koutník Jan 41.75 2 7
Pasler Dominik 39.50 4 13
Končický Tomáš 32.25 3 9
Peřich Marek 30.50 3 8
Pešta Bořek 30.00 2 5
Lehocký Marek 26.50 3 8
Řežábek Michal 25.50 4 14
Macháček Filip 24.50 4 10
Pavlišen Petr 24.25 4 10
Vaněk Martin 23.50 3 6
Kostohryz Martin 22.25 4 16
Fiala Sebastian 19.00 4 4
Benda Ondřej 18.50 4 8
Houska Jan 18.00 3 3
Auersvald Miloš 17.25 4 7
Kozák Miroslav 16.00 2 5
Jelínek Petr 9.00 1 1
Janoušek Václav 7.00 1 2
Fetter Lukáš 6.00 2 5
Konvalinka Matěj 5.00 1 2
Franěk Vladimír 2.00 3 4
Skalička Jan 1.00 2 3
Nevole Tomáš 0.00 1 1
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.