bg

Semifinále D MPD mladšího žactva

11.9.2018, PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program program výsledky

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
1.1.2018 1.PBT VAŠÍ LIGY

PRAHA Braník silnice (VAŠE LIGA, z.s.)

Silnice program výsledky

7.1.2018 Sparkassen-Hochsprungmeeting

NĚMECKO CLARHOLZ hala

Hala program výsledky výsledky

8.1.2018 Akademické mistrovství ČR v hale

PRAHA Strahov hala (UK FTVS)

Hala program program výsledky výsledky

9.1.2018 1.Olympcup

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

10.1.2018 2.Olympcup - žactvo

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

11.1.2018 1.HVZ na Julisce - mladší žactvo

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

12.1.2018 1.HVZ PAS

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

13.1.2018 - 14.1.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

13.1.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Sokol Kolín-atletika)

Hala program program výsledky

14.1.2018 Přebor Středočeského kraje staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (A. C. TEPO Kladno)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

16.1.2018 3.Olympcup

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

18.1.2018 2.HVZ na Julisce - starší žactvo

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

19.1.2018 2.HVZ PAS

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

20.1.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (Atletika Jihlava z.s.)

Hala program program výsledky

20.1.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Karlovarský KAS)

Hala program program výsledky

23.1.2018 4.Olympcup

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

26.1.2018 3.HVZ PAS

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

27.1.2018 - 28.1.2018 Přebor Prahy staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (SK Jeseniova)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

27.1.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (Jihočeský KAS)

Hala program program výsledky

27.1.2018 2.PBT VAŠÍ LIGY

PRAHA Braník silnice (VAŠE LIGA, z.s.)

Silnice program výsledky

28.1.2018 Elán míting

SLOVENSKO BRATISLAVA hala (Slovenský atletický zväz)

Hala program výsledky

31.1.2018 5.Olympcup - žactvo

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

3.2.2018 - 4.2.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

7.2.2018 6.Olympcup - žactvo

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

9.2.2018 - 11.2.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

10.2.2018 Memoriál Karla Líbala

JABLONEC NAD NISOU hala (Sdružení přátel atletiky)

Hala program program výsledky

11.2.2018 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

11.2.2018 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (Ústecký KAS)

Hala program program výsledky

14.2.2018 6.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Hala program program výsledky

17.2.2018 - 18.2.2018 Mistrovství mužů a žen v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

17.2.2018 - 18.2.2018 Mistrovství SR mužů a žen v hale

SLOVENSKO BRATISLAVA hala (Slovenský atletický zväz)

Hala program výsledky

21.2.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

22.2.2018 4.HVZ PAS žactva

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

24.2.2018 - 25.2.2018 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice)

Hala program program výsledky

24.2.2018 3.PBT VAŠÍ LIGY

PRAHA Braník silnice (VAŠE LIGA, z.s.)

Silnice program výsledky

1.3.2018 - 4.3.2018 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA

VELKÁ BRITÁNIE BIRMINGHAM hala

Hala program program výsledky výsledky

1.3.2018 5.HVZ PAS žactva (do 13 let)

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

2.3.2018 - 4.3.2018 Halové mistrovství světa INAS

FRANCIE VAL-DE-REUIL hala

Hala program výsledky výsledky

3.3.2018 - 4.3.2018 Mistrovství ČR žactva v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

3.3.2018 PALESTRA Kbelská 10 + Akademické mistrovství ČR v silničním běhu

PRAHA Kbely silnice

Silnice program výsledky

4.3.2018 - 10.3.2018 Zimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Zimní soustředění Krkonoše - Friesovy boudy

doprava: společný autobus
odjezd autobusu od Děkanky: v neděli 4.3.2018 ve 13,30
ubytování: chata Jawa v Krkonoších
cena : 1750,-Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a rolba na bagáž)

Přihlášky provádějte přes svůj osobní účet na SP4 (stejně jako na brigádu)
Termín ukončení přihlášek je 9. února.
Po uzavření přihlášek Vám bude odeslán mail s údaji pro platbu.

Terénní

10.3.2018 Mistrovství ČR veteránů v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky výsledky

10.3.2018 2. McDonald´s Springermeeting

NĚMECKO WUPPERTAL hala

Hala program výsledky

10.3.2018 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka

PEČKY silnice

Silnice program výsledky

11.3.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladšího žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Pražský atletický svaz)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

11.3.2018 Velká cena města Pardubic v hodu břemenem

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program program výsledky

14.3.2018 Hala SABZO

PRAHA Stromovka hala (SABZO Praha)

Hala výsledky

19.3.2018 - 24.3.2018 Mistrovství Evropy veteránů v hale

ŠPANĚLSKO MADRID hala

Hala program výsledky

21.3.2018 Úvodní kolo MPD mladšího žactva - přespolní běh

PRAHA Obora Hvězda (Univerzitní sportovní klub Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

program program výsledky

22.3.2018 Halové závody pro starší přípravku (2007, 2008)

PRAHA Stromovka hala

Atletická přípravka

Hala

24.3.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU

ŠPANĚLSKO VALENCIE silnice

Silnice program program výsledky

24.3.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

DOLNÍ DOBROUČ (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program program výsledky

27.3.2018 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4

PRAHA Spořilov - Geofyzikální ústav (Spartak Praha 4) - Schůze

Výroční členská schůze, Geofyzikální ústav, Boční II 1401, Praha 4, 141 31 - začátek v 17:30

29.3.2018 - 2.4.2018 Jarní soustředění žactva

TÁBOR (Spartak Praha 4) - Soustředění

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

30.3.2018 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a extraligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A"

Silnice program výsledky

7.4.2018 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program výsledky

7.4.2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice výsledky

7.4.2018 Jarní brigáda

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion

7.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 11:00 a 15:00

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

7.4.2018 Mítink EA v chůzi - Poděbrady Walking 2018

PODĚBRADY silnice (Český atletický svaz)

Silnice program program výsledky

8.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 16:30

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

8.4.2018 Běh lipovou alejí

NYMBURK silnice (SKP Nymburk, z.s.)

Silnice program výsledky

13.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:30

děti na půlku hřiště

Stadion

14.4.2018 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice (KPA Pardubice)

Silnice program program výsledky

14.4.2018 10 km chůze pro 2.kolo ligy mužů

MILOVICE silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "A", Muži "B"

Silnice program výsledky

14.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

16.4.2018 Boston Marathon

USA BOSTON silnice

Silnice program výsledky výsledky

17.4.2018 Školení Atletická kancelář

- Brigáda

Školení bude ve dvou časech: 17:00-18:00 20:30-21:30 Přijďte na termín, který vám více vyhovuje

18.4.2018 1.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Žáci: kladivo, disk, dálka, chůze 3000 m

Žákyně: kladivo, disk, výška, chůze 3000 m

Mladší žáci: dálka, chůze 2000 m

Mladší žákyně: výška, chůze 2000 m

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

18.4.2018 Klubové závody pro žactvo

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

21.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 11:00 a 15:00

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

21.4.2018 Libeňská veteraniáda

PRAHA Pekařka (AC Praha 1890)

Stadion výsledky

22.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

23.4.2018 2.VZ PAS žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Žactvo: 60 m, 800 m, 100 m př., dálka, koule

Mladší žactvo: 60 m, 600 m, 60 m př., dálka, koule

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

23.4.2018 VZ přípravek

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka

Stadion program výsledky

25.4.2018 Pětiboj SpS

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

26.4.2018 1.VZ PAS

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži, ženy: 60 m, 100 y, 300 m, 600 m, 2000 m, výška, disk

Stadion program výsledky

26.4.2018 2.VZ PAS

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Muži, ženy: Sprinterský trojboj (možnost startu žáků a žákyň)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

26.4.2018 3.VZ PAS žactva

PRAHA Stodůlky (TJ Stodůlky Praha, z.s.)

Žactvo: 60 m, 150 m, výška, dálka

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, výška, dálka

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

27.4.2018 4.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo: pětiboj SpS

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

27.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:30

děti na půlku hřiště

Stadion

28.4.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

BRNO (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Stadion program výsledky

28.4.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

30.4.2018 3.VZ PAS - Kladivo na Čarodějnice

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Hod kladivem – muži, ženy, junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky

Stadion program program výsledky

30.4.2018 VZ přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Chlapci: 60 m, 150 m, 600 m,

Dívky: 60 m, 150 m, 600 m, 800 m

Atletická přípravka

Stadion

1.5.2018 4.VZ PAS

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Muži, ženy: 60 m, 150, 300 m, 500 m, 1000 m, výška, dálka, oštěp,

Dorostenci, Dorostenky: oštěp

Stadion program výsledky

1.5.2018 Polabské závody

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program výsledky

2.5.2018 5.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Žáci: výška, disk, kladivo, chůze 3000 m

Žákyně: dálka, disk, kladivo, chůze 3000 m

Mladší žáci: výška, chůze 2000 m

Mladší žákyně: dálka, chůze 2000 m

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

2.5.2018 - 3.5.2018 6.VZ PAS žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Žáci: devítiboj (omezený počet startujících na 18) a navíc 2. 5. ještě 150 m, 4x60 m, 3.5. ještě 60 m a 800 m

Žákyně: sedmiboj (omezený počet startujících na 18) a navíc 2. 5. ještě 150 m a 4x60 m, 3.5. ještě 60 m a 800 m

Mladší žáci a žákyně: 2. 5. - 150 m, 4x60 m, 3.5. - 60 m, 800 m

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

4.5.2018 5.VZ PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži: 60 m, 150 m, 300 m, 500 m, 1000 m, 300 m př., výška, koule, disk

Ženy: 60 m, 150 m, 300 m, 500 m, 1000 m, 300 m př., výška, koule, disk

Stadion program výsledky

4.5.2018 7.VZ PAS žactva

PRAHA Stodůlky (TJ Stodůlky Praha, z.s.)

Žactvo: 60 m, 150 m, výška, dálka,

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, výška, dálka

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

5.5.2018 - 6.5.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA DRUŽSTEV V CHŮZI

ČÍNA TAICANG silnice

Silnice program program výsledky výsledky

5.5.2018 6.VZ PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Hod oštěpem všech kategorií, včetně žactva

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

6.5.2018 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice program výsledky

6.5.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

8.5.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody

LIBEREC (AC Slovan Liberec, z.s.)

Stadion program výsledky

8.5.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program výsledky

8.5.2018 Mistrovství ČR veteránů v běhu na 10 km

PARDUBICE silnice (Hvězda Pardubice z.s.)

Silnice program výsledky

9.5.2018 1.kolo Pražského poháru družstev mládeže

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program výsledky

10.5.2018 Přebor Prahy sportovců s mentálním postižením

PRAHA Děkanka - Pronájem

Pronájem hřiště - OU Vyšehrad čas: 9:00-13:00 je třeba zajistit správce a kameru.

Stadion

10.5.2018 Brigáda pronájem

- Brigáda

11.5.2018 Přebor Prahy v hodu kladivem všech kategorií

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Stadion program výsledky

11.5.2018 8.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m. př.

Starší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př.

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

12.5.2018 - 13.5.2018 Přebor Prahy mužů a žen

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Stadion program výsledky

12.5.2018 7.VZ PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Hod oštěpem juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, ml. žáků a ml. žákyň

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

12.5.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

12.5.2018 - 13.5.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program výsledky

13.5.2018 Internationales Läufermeeting

NĚMECKO PLIEZHAUSEN

Stadion program program výsledky výsledky

15.5.2018 1.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Vokovice FTVS (VSK FTVS Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

16.5.2018 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

18.5.2018 9.VZ PAS žactva

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Žáci: výška, dálka, disk, kladivo, chůze 3000 m

Žákyně: výška, dálka, disk, kladivo, chůze 3000 m

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program program výsledky

18.5.2018 VZ přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Chlapci: dálka, kriket

Dívky: dálka, kriket

Atletická přípravka

Stadion výsledky

18.5.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:30

děti na půlku hřiště

Stadion

19.5.2018 1.kolo I.ligy mužů a žen

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Muži "A"

Stadion program výsledky

19.5.2018 1.kolo extraligy mužů a žen

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Ženy "A"

Stadion program výsledky

19.5.2018 8.VZ PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Hod oštěpem dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, ml. žáků a ml. žákyň

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

19.5.2018 Evropský pohár v běhu na 10.000 m

VELKÁ BRITÁNIE LONDÝN

Stadion program program výsledky výsledky

20.5.2018 1.kolo II.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

20.5.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

22.5.2018 2.kolo Pražského poháru družstev mládeže

PRAHA Stromovka (PSK Olymp Praha, z.s.)

Dorostenci, Dorostenky, Junioři, Juniorky

Stadion program výsledky

23.5.2018 Klubové závody pro žactvo

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

24.5.2018 10.VZ PAS žactva

PRAHA Újezd nad Lesy (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha)

Mladší žáci: 150 m, 800 m

Mladší žákyně : 800 m, dálka

Žáci: 150 m, 800 m

Žákyně: 800 m, dálka

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

25.5.2018 - 26.5.2018 Přebor Prahy juniorů a dorostu

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program výsledky

26.5.2018 10 km chůze pro 3.kolo II.ligy mužů

PRAHA Opatov silnice (Sportovní chůze Praha, z. s.)

Muži "B"

Silnice program výsledky

26.5.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

27.5.2018 Školení Trenér atletické přípravky (TAP)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Závody

9:00 - 16:30: Školení trenérů atletických přípravek. Více info na jkoutnik@sp4.cz

Stadion

29.5.2018 2.kolo kvalifikace MPD staršího žactva - skupina A

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

29.5.2018 Atletické závody - 50 let Gymnázium Vítězná pláň

PRAHA Děkanka - Pronájem

doba pronájmu: 9-13

disciplíny: sprint,koule, dálka, 800 m, štafeta

Stadion

29.5.2018 Memoriál Ludvíka Daňka

TURNOV (AC Turnov, z. s.)

Stadion program výsledky

30.5.2018 3.Aschheimer Hochsprungmeeting mit Musik

NĚMECKO ASCHHEIM

Stadion program výsledky výsledky

31.5.2018 2.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

31.5.2018 9.VZ PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži: 100 m, 200 m, 300 m, 1500 m, 110 m př., 300 m. př.

Ženy: 100 m, 200 m, 300 m, 1500 m, 100 m př., 300 m př.

Stadion program výsledky

1.6.2018 - 3.6.2018 Mistrovství ČR juniorů, dorostu, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

1.6.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:30

děti na půlku hřiště

Stadion

2.6.2018 Mistrovství ČR neslyšících

BRNO

Stadion výsledky

3.6.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

4.6.2018 Memoriál Josefa Odložila

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program výsledky

4.6.2018 Dukla mítink

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion

5.6.2018 - 6.6.2018 Přebor Prahy mladšího žactva

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

6.6.2018 2.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program výsledky

7.6.2018 Praga Academica

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Stadion program výsledky

8.6.2018 Pronájem desetiboj

PRAHA Děkanka - Pronájem

Desetiboj: celý den

je třeba správce

4 lidi na pořádání + kamera

Stadion

9.6.2018 2.kolo II.ligy mužů a žen

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

9.6.2018 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A"

Stadion program výsledky

9.6.2018 Fotbalové utkání SK Nusle

PRAHA Děkanka - Fotbal

Začátek zápasu 17:00

Po dobu konání zápasu zákaz trénování na dráze!

Stadion

10.6.2018 10 km chůze pro 3.kolo I.ligy mužů

ZELENEČ silnice (AC Praha 1890)

Muži "A"

Silnice program výsledky výsledky

10.6.2018 - 11.6.2018 Přebor Prahy staršího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

13.6.2018 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava

OSTRAVA Vítkovice

Stadion program výsledky

14.6.2018 1.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program výsledky

16.6.2018 - 17.6.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program výsledky

16.6.2018 Meeting National 2 de Carquefou

FRANCIE CARQUEFOU

Stadion program výsledky výsledky

16.6.2018 Pražská veteraniáda

PRAHA Eden (TJ Bohemians Praha)

Stadion výsledky

17.6.2018 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva

JIHLAVA (Atletika Jihlava z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

18.6.2018 11.VZ PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 110 m př., 400 m. př.

Ženy: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 400 m př.

Stadion program výsledky

18.6.2018 - 19.6.2018 České akademické hry

BRNO (VSK Univerzita Brno)

Stadion program program výsledky

19.6.2018 3.kolo kvalifikace MPD staršího žactva

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

19.6.2018 Veřejné závody

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program výsledky

20.6.2018 3.kolo dvojboje MPD mladšího žactva

PRAHA Radotín (SC Radotín Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

23.6.2018 - 24.6.2018 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

PRAHA Juliska (TJ Dukla Praha)

Stadion program výsledky

23.6.2018 Mistrovství ČR veteránů

RUMBURK (AC Rumburk, z.s.)

Stadion program program výsledky

25.6.2018 VZ žactva

PRAHA Mazurská (Atletický školní klub Mazurská, z. s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

26.6.2018 VZ přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Chlapci: 60 m, 150 m, 600 m

Dívky: 60 m, 150 m, 600 m

Atletická přípravka

Stadion výsledky

26.6.2018 Pardubický atletický mítink

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program výsledky

27.6.2018 11.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m. př.

Starší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př.

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

27.6.2018 12.VZ PAS

PRAHA Vinohrady (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady)

Muži, ženy: disk, kladivo

Junioři, juniorky: disk, kladivo

Stadion program program výsledky

29.6.2018 - 1.7.2018 Mistrovství Evropy juniorů neslyšících

BULHARSKO SOFIE

Stadion program program výsledky výsledky

30.6.2018 3.kolo I.ligy mužů a žen

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Muži "A"

Stadion program výsledky

30.6.2018 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

1.7.2018 2.kolo extraligy mužů a žen

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice)

Ženy "A"

Stadion program výsledky

3.7.2018 10.VZ PAS

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži, ženy: Sprinterský trojboj (60 m, 100 m, 200 m), 800 m, výška, disk

Stadion program výsledky

5.7.2018 - 8.7.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET

MAĎARSKO GYÖR

Stadion program program výsledky výsledky

7.7.2018 - 14.7.2018 Letní soustředění mládeže I.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

7.7.2018 - 8.7.2018 Mistrovství SR mužů a žen

SLOVENSKO TRNAVA (Atletický klub AŠK Slávia Trnava)

Stadion výsledky

7.7.2018 Východočeská veteraniáda

NOVÁ PAKA (TJ SOKOL Nová Paka)

Stadion výsledky

9.7.2018 Atletické pondělí

LITOMYŠL (TJ Jiskra Litomyšl)

Stadion program výsledky

10.7.2018 - 15.7.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

FINSKO TAMPERE

Stadion program program výsledky výsledky

11.7.2018 - 13.7.2018 Lajnování dráhy

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4)

Ve dnech 11.-13.7.2018 bude v důvodu lajnování přísný zákaz vstupu na atletickou dráhu!!!

Stadion

14.7.2018 10 000 m chůze pro 4.kolo ligy mužů

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B"

Stadion program výsledky

14.7.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program výsledky

14.7.2018 - 15.7.2018 Cena Pacova ve vícebojích

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Stadion program výsledky

14.7.2018 - 15.7.2018 Mistrovství Slovinska mužů a žen

SLOVINSKO CELJE (AD Kladivar Celje)

Stadion výsledky

18.7.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Stadion program výsledky

19.7.2018 5. vrhačský čtvrtek

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion program výsledky

20.7.2018 Zlatá desítka Emila Zátopka

PRAHA Stromovka (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.)

Stadion program program výsledky výsledky

21.7.2018 - 28.7.2018 Letní soustředění mládeže II.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

21.7.2018 Velká cena Nového Města nad Metují

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Stadion program výsledky

24.7.2018 Zlatá pětka Emila Zátopka

PRAHA Stromovka (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.)

Stadion program program výsledky výsledky

26.7.2018 Pronájem dráhy

PRAHA Děkanka - Pronájem

Messer Technogas s.r.o.

štafeta

čas:14:00-15:00

cca 10 lidí

Stadion

27.7.2018 Zlatý maraton Emila Zátopka

PRAHA Stromovka silnice (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.)

Silnice program program výsledky výsledky

27.7.2018 - 29.7.2018 Masters Europa Lovosice 2018

LOVOSICE (ASK Lovosice)

Stadion výsledky

28.7.2018 - 29.7.2018 Mistrovství ČR mužů a žen

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program výsledky

28.7.2018 - 4.8.2018 Letní soustředění

JABLONEC NAD NISOU (Spartak Praha 4) - Soustředění

Ahoj všem. Letos opět pojedeme na soustředění do Jablonce nad Nisou a to od 28.7. do 4.8.2018. Ubytování i strava zůstává stejná jako loni. Bydlet budeme v hotelu Sport (http://www.hotelsportjablonec.cz/). Máme předběžně rezervováno 60 míst. Opět platí pravidlo, kdo se přihlásí dřív, ten jede. Proto neváhejte s přihlašováním. Cena ubytování včetně plné penze je 580 Kč za noc (4060 Kč). Pronájem stadionu je pro aktivní závodníky v soutěži družstev hrazen oddílem. V případě špatného počasí je k dispozici i hala. Případní nezávodící zájemci si pronájem stadionu hradí ze svého (+300 Kč). Termín přihlášení je do neděle 10.6.2018. Do poznámky pište případné upřesňující informace o délce pobytu. Ti co budou závodit na MČR dospělých v Kladně tak počítejte, že toto MČR je 28. a 29.7., tudíž rovnou pište, že dorazíte v neděli večer, popřípadě v pondělí ráno. V případě velkého zájmu budou upřednostňováni zájemci o celý pohyb. Informace o platbách Vám budou rozeslány a řád soustředění bude doplněn. V Jablonci se na Vás těší vedoucí soustředění Jan Feher.

Stadion

6.8.2018 - 12.8.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY

NĚMECKO BERLÍN

Stadion program program výsledky výsledky

18.8.2018 Bílinská půlka

BÍLINA (AK Bílina)

Stadion program výsledky

18.8.2018 Mladá Evropa 2018

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Stadion program výsledky

18.8.2018 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály

PACOV (TJ Slavoj BANES Pacov)

Stadion program výsledky

18.8.2018 Mítink Zlín 2018

ZLÍN (Atletický klub Zlín, z.s.)

Stadion program výsledky

18.8.2018 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance

DOMAŽLICE (AC Domažlice, z. s.)

Stadion program výsledky

21.8.2018 Pražské memoriály

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion program výsledky

21.8.2018 Kladenské kontrolní házení

KLADNO (A. C. TEPO Kladno)

Stadion program výsledky

22.8.2018 Atletická středa

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Stadion program výsledky

25.8.2018 - 26.8.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

UHERSKÉ HRADIŠTĚ (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště)

Stadion program výsledky

25.8.2018 4.kolo II.ligy mužů a žen

SUŠICE (TJ Sušice)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

25.8.2018 4.kolo I.ligy mužů a žen

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Muži "A"

Stadion program výsledky

25.8.2018 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Rakousko-Slovinsko-Švýcarsko veteránů

CHORVATSKO ČAKOVEC

Stadion program výsledky

26.8.2018 Okolo Máchova jezírka

TŘEBÍČ silnice (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Silnice program výsledky výsledky

28.8.2018 2.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program výsledky

29.8.2018 Atletická středa

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Stadion program výsledky

30.8.2018 1.kolo finále MPD staršího žactva

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

1.9.2018 - 2.9.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice)

Stadion program výsledky

1.9.2018 Vlašimské memoriály a víceboje

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Stadion program výsledky

3.9.2018 12.VZ PAS žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, 600 m, 60 m př., výška, dálka, koule, oštěp

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

3.9.2018 Klubové vrhačské víceboje

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion program výsledky

4.9.2018 - 16.9.2018 Mistrovství světa veteránů

ŠPANĚLSKO MÁLAGA

Stadion program program výsledky výsledky

5.9.2018 2.kolo finále MPD staršího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

5.9.2018 Hradecké memoriály

HRADEC KRÁLOVÉ (TJ Sokol Hradec Králové)

Stadion program výsledky

5.9.2018 Atletická středa

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Stadion program výsledky

6.9.2018 3.kolo MPD mládežnických kategorií

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Junioři, Juniorky

Stadion program výsledky

7.9.2018 Pronájem dráhy

PRAHA Děkanka - Pronájem

Odborné učiliště Vyšehrad

9 - 12 hod (3 hod)

100 m, 800 m, vrh koulí, skok do dálky, skok do výšky

Stadion

8.9.2018 - 9.9.2018 KONTINENTÁLNÍ POHÁR

OSTRAVA Vítkovice

Stadion program program výsledky výsledky

10.9.2018 13.VZ PAS

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 110 m př., 400 m. př.

Ženy: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 400 m př.

Stadion program výsledky

11.9.2018 Semifinále A MPD mladšího žactva

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

11.9.2018 Pronájem dráhy

PRAHA Děkanka - Pronájem

Odborné učiliště Vyšehrad

9 - 12 hod (3 hod)

100 m, 800 m, vrh koulí, skok do dálky, skok do výšky

Stadion

11.9.2018 Semifinále D MPD mladšího žactva

PRAHA Jeseniova (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

12.9.2018 13.VZ PAS žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka

Starší žactvo: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., výška, dálka

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

13.9.2018 Mistrovství ČR sportovců s mentálním postižením

PRAHA Děkanka - Pronájem

Pronájem

9:45 - 13:15 (3,5 hod)

Stadion

13.9.2018 Mimořádná členská schůze Spartaku Praha 4

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Schůze

Dne 13.9.2018 od 17:30 se uskuteční mimořádná členská schůze klubu. Program je vyvěšen na nástěnce v budově. Prosíme všechny řádné členy nad 16 let věku, aby se zúčastnili. Předpokládaná doba trvání je cca. 1,5 hodiny.

Stadion

14.9.2018 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance

DOMAŽLICE (MÍLAŘI Domažlice)

Stadion program výsledky

15.9.2018 Mistrovství Čech juniorských družstev

HRADEC KRÁLOVÉ (TJ Sokol Hradec Králové)

Junioři

Stadion program výsledky

15.9.2018 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Stadion program výsledky

15.9.2018 Mistrovství Čech žákovských družstev

PRAHA Eden (SK Jeseniova)

Starší žáci

Stadion program výsledky

16.9.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen

ÚSTÍ NAD LABEM (Athletic Club Ústí n/L. z.s.)

Ženy "A"

Stadion program výsledky

18.9.2018 Finále MPD mladšího žactva

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

18.9.2018 15.VZ PAS

PRAHA Vokovice FTVS (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Muži, ženy: Vrhačský trojboj (koule, disk, oštěp)

Stadion program výsledky

18.9.2018 Veřejné závody

PARDUBICE (Hvězda Pardubice z.s.)

Stadion program výsledky

19.9.2018 Velká Kunratická speciální brigády

- Brigáda

21.9.2018 - 22.9.2018 Desetiboj o Zlatého Fénixe

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion

22.9.2018 - 23.9.2018 Mistrovství ČR žactva

JABLONEC NAD NISOU (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

25.9.2018 14.VZ PAS žactva

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Žáci, žákyně: Vrhačský trojboj (koule, disk, oštěp)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

25.9.2018 VZ přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Chlapci: 60 m, 150 m, 600 m

Dívky: 60 m, 150 m, 600 m

Atletická přípravka

Stadion

28.9.2018 Mistrovství ČR juniorských družstev

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Junioři

Stadion program výsledky

28.9.2018 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev

OPAVA (TJ Sokol Opava)

Stadion program výsledky

28.9.2018 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Stadion program výsledky

29.9.2018 - 30.9.2018 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a chůzi mládežnických kategorií

PRAHA Strahov přátelství (Univerzitní sportovní klub Praha)

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program výsledky

30.9.2018 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice (Sdružení závodů Běchovice)

Silnice program výsledky

1.10.2018 - 30.9.2019 Regenerace 2018/2019

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Jiná akce

Stadion

2.10.2018 VZ přípravek

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Chlapci: dálka, kriket

Dívky: dálka, kriket

Atletická přípravka

Stadion

3.10.2018 16.VZ PAS

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Muži, ženy: míle, 10000 m

Stadion program výsledky

3.10.2018 1.brigáda před Velkou Kunratickou

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Sraz: 9:30

Úklid lesa a příprava prostoru závodu. Je potřeba maximálně 15 lidí.

Každý se při příchodu na brigádu nahlásí a zapíše do výplatnice čas příchodu.

Konec brigády nahlásí každý před svým odchodem a zapíše do výplatnice.

6.10.2018 Mistrovství ČR žákovských družstev

HRANICE NA MORAVĚ (Atletický klub Olomouc z.s.)

Starší žáci

Stadion program výsledky

6.10.2018 17.VZ PAS

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Muži: dálka, oštěp, 200 m, disk, 1000 m (klasický pětiboj)

Ženy: dálka, oštěp, 200 m, disk, 800 m (klasický pětiboj)

Stadion

6.10.2018 - 7.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, dorostu ve vícebojích

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion

6.10.2018 Tradiční utkání MUŽI - ŽENY (46.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Stadion

6.10.2018 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (4.ročník)

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

7.10.2018 18.VZ PAS

PRAHA Kotlářka (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Víceboj (rodič a dítě), víceboj (smíšených dvojic)

Muži, ženy: 100 m př., výška, koule, 200 m, dálka, oštěp, 800 m (2x400 m)

Stadion

18.10.2018 - 23.10.2018 Podzimní soustředění - rodiny

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční soustředění pro rodiny atletů s dětmi se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 18.10.2018 do 23.10.2018.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 2200Kč.

Děti nad 3 roky platí plnou cenu .

Při jakékoli změně se peníze nevrací.

Termín přihlášení a zaplacení soustředění je do 28.září 2018, .

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

19.10.2018 - 26.10.2018 Podzimní soustředění žactva

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Podzimní soustředění žactva. Přihlášky přijímáme od srpna 2018 předběžně. Závazné přihlášky společně s platbou začátkem září. Přednost mají tradičně pravidelně závodící a trénující atleti od staršího po mladší žactvo (vč. přestupujících z přípravky, letos ročníky 2007).

Vedoucí soustředění: Honza Koutník (jkoutnik@sp4.cz; 721 435 229).

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

23.10.2018 - 30.10.2018 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 23.10.2018 do 30.10.2018.

Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 3080Kč.

Termín přihlášení a zaplacení soustředění je do 28.září 2018, proto neváhejte a přihlašujte se.

S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal

10.11.2018 Přebor Prahy v přespolním běhu

PRAHA Stromovka (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program

10.11.2018 2.brigáda před Velkou Kunratickou

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

sraz 9:30 - garáž u Dolnomlýnského rybníku v Kunraticích.

Každý se při příchodu na brigádu nahlásí a zapíše do výplatnice čas příchodu.
Následně bude přiřazen k jednotlivým pracovním skupinám.
Konec brigády nahlásí každý před svým odchodem a zapíše do výplatnice.

11.11.2018 85.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Pro brigádu: Nezapomeňte napsat do poznámky velikost trička, které chcete!!! Například dámské M napíšete: "W-M", pánské L napíšete: "M-L" atd.

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní program

24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

KOSTELEC-ALFRÉDOV (Plzeňský KAS)

9.12.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

NIZOZEMSKO TILBURG

Terénní