Termínovka za rok
7.1.2016 1.HVZ žactva
9.1.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
11.1.2016 Akademické mistrovství ČR v hale
13.1.2016 2.HVZ žactva
15.1.2016 1.HVZ PAS
16.1.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale
19.1.2016 2.HVZ PAS
21.1.2016 3.HVZ žactva
22.1.2016 3.HVZ PAS
23.1.2016 Český halový pohár družstev mužů a žen
23.1.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale
24.1.2016 Cross della Vallagarina
26.1.2016 4.HVZ PAS
29.1.2016 4.HVZ žactva
30.1.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
30.1.2016 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen v hale
2.2.2016 5.HVZ PAS
3.2.2016 5.HVZ žactva
6.2.2016 - 7.2.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale
10.2.2016 6.HVZ žactva
12.2.2016 - 14.2.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale
13.2.2016 Mistrovství Plzeňského kraje žactva v hale
13.2.2016 Memoriál Karla Líbala
14.2.2016 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale
16.2.2016 6.HVZ PAS
17.2.2016 Přebor Prahy mladšího žactva v hale
17.2.2016 7.halová středa
20.2.2016 - 21.2.2016 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale
24.2.2016 - 25.2.2016 Přebor Prahy staršího žactva v hale
27.2.2016 - 28.2.2016 Mistrovství ČR mužů a žen v hale
27.2.2016 - 28.2.2016 Mistrovství SR mužů a žen v hale
28.2.2016 Severočesko-Saská halová veteraniáda
5.3.2016 - 6.3.2016 Mistrovství ČR žactva v hale
5.3.2016 PALESTRA Kbelská 10
12.3.2016 Mistrovství ČR veteránů v hale
12.3.2016 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
13.3.2016 - 19.3.2016 Zimní soustředění
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
doprava: společný autobus
odjezd autobusu od Děkanky: 13.3.2016 ve 13,30hod
ubytování: chata Jawa v Krkonoších
cena : 1520,-Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a rolba na bagáž)
Přihlášky provádějte přes svůj osobní účet na SP4 (stejně jako na brigádu)
Termín ukončení přihlášek je konec února.
Po uzavření přihlášek Vám bude odeslán mail s údaji pro platbu.
16.3.2016 Hala SABZO
17.3.2016 - 20.3.2016 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA
19.3.2016 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů
22.3.2016 Výroční členská schůze Spartaku Praha 4
PRAHA Spořilov - Geofyzikální ústav (Spartak Praha 4) - Schůze
22.3.2016 Úvodní kolo MPD mladšího žactva - přespolní běh
25.3.2016 10 km chůze pro 1.kolo ligy mužů
26.3.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU
29.3.2016 - 3.4.2016 Mistrovství Evropy veteránů v hale
31.3.2016 Příprava plesu
(Spartak Praha 4) - Brigáda
1.4.2016 PLES SPARTAKU PRAHA 4 k 75.tému výročí založení klubu
PRAHA Nuselská radnice (Spartak Praha 4) - Schůze
2.4.2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
9.4.2016 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen
9.4.2016 Mítink EA v chůzi - Poděbrady Walking 2016
10.4.2016 Vienna City Marathon
10.4.2016 Běh lipovou alejí
16.4.2016 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen
16.4.2016 1.jarní brigáda
PRAHA Děkanka - Brigáda
20.4.2016 Pětiboj mladšího žactva SpS
23.4.2016 2.jarní brigáda
PRAHA Děkanka - Brigáda
23.4.2016 Zahajovací závody
23.4.2016 Dubnový maraton okolo Boleváku
23.4.2016 Libeňská veteraniáda
23.4.2016 Děčín Run Fest
24.4.2016 Landesoffene Bahneröffnung
24.4.2016 Nymburský půlmaraton
24.4.2016 Běh pro Zoo Praha
25.4.2016 - 26.4.2016 1.VZ žactva
27.4.2016 5.Loap PBT VAŠÍ LIGY
29.4.2016 1.VZ PAS
30.4.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m
30.4.2016 Chodovská tretra
30.4.2016 Zahajovací závod v hodu kladivem
1.5.2016 Polabské závody
2.5.2016 2.VZ žactva
4.5.2016 1.VZ přípravek
6.5.2016 2.VZ PAS
7.5.2016 10 km chůze pro 2.kolo ligy mužů
7.5.2016 - 8.5.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA V CHŮZI DRUŽSTEV
8.5.2016 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen
8.5.2016 Internationales Läufermeeting
8.5.2016 Interclubs Nord-Est 1er tour National
8.5.2016 Heilbronner Trollinger-Halbmarathon
9.5.2016 3.VZ PAS
9.5.2016 2.VZ přípravek
10.5.2016 1.kolo Pražského poháru družstev mládeže
10.5.2016 Velká cena Sušice, Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta
11.5.2016 1.kolo kvalifikace MPD staršího žactva
11.5.2016 Přebor Prahy sportovců s mentálním postižením
PRAHA Děkanka - Pronájem
12.5.2016 1.kvalifikační dvojboj MPD mladšího žactva
14.5.2016 1.kolo II.ligy mužů a žen
14.5.2016 1.kolo extraligy mužů a žen
15.5.2016 1.kolo I.ligy mužů a žen
17.5.2016 1.kolo MPD mužů a žen
19.5.2016 3.VZ žactva
20.5.2016 Mítink IAAF - Zlatá tretra
20.5.2016 - 22.5.2016 Mistrovství ČR ve vícebojích
20.5.2016 - 21.5.2016 Přebor Prahy mužů a žen
20.5.2016 - 22.5.2016 Mistrovství Evropy veteránů v silniční chůzi a přespolním běhu
21.5.2016 Přebor Prahy v hodu kladivem mužů a žen - Memoriál Josefa Hájka
21.5.2016 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
21.5.2016 - 22.5.2016 Kvalifikace Slovinského poháru mužů a žen
24.5.2016 Memoriál Ludvíka Daňka
25.5.2016 - 26.5.2016 Přebor Prahy staršího žactva
25.5.2016 6.Loap PBT VAŠÍ LIGY
27.5.2016 - 28.5.2016 Mistrovství ČR sportovců s mentálním postižením
PRAHA Děkanka - Brigáda
pátek 12:00-16:00, potřeba zajistit kameru a správce
sobota 9:00-12:00, potřeba zajistit kameru a správce
28.5.2016 2.kolo I.ligy mužů a žen
28.5.2016 2.kolo II.ligy mužů a žen
29.5.2016 10 km chůze pro 3.kolo ligy mužů
1.6.2016 2.kvalifikační dvojboj MPD mladšího žactva
1.6.2016 2.kolo MPD mužů a žen
1.6.2016 3.VZ žactva - ZRUŠENO
PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
2.6.2016 Praga Academica
3.6.2016 - 4.6.2016 Přebor Prahy juniorů a dorostu
4.6.2016 Mattoni 1/2Maraton České Budějovice
4.6.2016 - 5.6.2016 Slovinský pohár mužů a žen
5.6.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva
6.6.2016 Memoriál Josefa Odložila
6.6.2016 Dukla mítink
6.6.2016 O pohár pražské primátorky
8.6.2016 2.kolo kvalifikace MPD staršího žactva
8.6.2016 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem
9.6.2016 3.kvalifikační dvojboj MPD mladšího žactva
11.6.2016 3.kolo I.ligy mužů a žen
12.6.2016 3.kolo II.ligy mužů a žen
14.6.2016 2.kolo Pražského poháru družstev mládeže
15.6.2016 - 16.6.2016 Přebor Prahy mladšího žactva
17.6.2016 - 19.6.2016 Mistrovství ČR mužů a žen
18.6.2016 Mistrovství ČR veteránů
19.6.2016 Mistrovství ČR dorostenců na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek na 3000 m a 1500 m př.
22.6.2016 3.kolo kvalifikace MPD staršího žactva
22.6.2016 Pardubický atletický mítink 2016
22.6.2016 T-Mobile Olympijský běh - Stromovka
22.6.2016 T-Mobile Olympijský běh - Ladronka
23.6.2016 3.kolo MPD mužů a žen
23.6.2016 3.VZ přípravek
25.6.2016 - 26.6.2016 Mistrovství ČR juniorů a dorostu
25.6.2016 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
26.6.2016 Pražské memoriály
28.6.2016 České akademické hry
28.6.2016 - 29.6.2016 Czech Open 2016
29.6.2016 5.VZ žactva
30.6.2016 4.VZ PAS - sprinterský trojboj
2.7.2016 Novoveský běh
6.7.2016 - 10.7.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY
9.7.2016 - 16.7.2016 Soustředění mládeže - I.termín
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
9.7.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Rakousko-Slovinsko-Švýcarsko veteránů
14.7.2016 - 17.7.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET
15.7.2016 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let
16.7.2016 Východočeská veteraniáda
19.7.2016 - 24.7.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ
19.7.2016 5.VZ PAS - skokanský a vrhačský mítink - ZRUŠENO
PRAHA Podvinný mlýn (A. C. Sparta Praha)
23.7.2016 10 000 m chůze pro 4.kolo ligy mužů
23.7.2016 - 30.7.2016 Soustředění mládeže - II.termín
ČISTÁ U RAKOVNÍKA (Spartak Praha 4) - Soustředění
24.7.2016 Zlatá pětka Emila Zátopka
27.7.2016 Zlatý maraton Emila Zátopka
30.7.2016 - 6.8.2016 Letní soustředění
KLATOVY (Spartak Praha 4) - Soustředění
Cena ubytování včetně plné penze je 3850 Kč.
Termín přihlášení je do 6.6.2016, proto neváhejte a přihlašujte se.
S pozdravem, vedoucí soustředění
Jan Feher.
30.7.2016 Jihočeská veteraniáda
30.7.2016 Velká cena Nového Města nad Metují
30.7.2016 Miřejovický půlmaraton
6.8.2016 - 7.8.2016 Masters Europa Lovosice 2016
12.8.2016 - 21.8.2016 OLYMPIJSKÉ HRY
13.8.2016 Bílinská půlka
16.8.2016 Mladá Evropa 2016
16.8.2016 Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance
20.8.2016 4.kolo I.ligy mužů a žen
20.8.2016 4.kolo II.ligy mužů a žen
23.8.2016 1.kolo MPD mládežnických kategorií
24.8.2016 Klubové vrhačské víceboje
24.8.2016 1.kolo A finále MPD staršího žactva - hod kladivem
25.8.2016 1.kolo A finále MPD staršího žactva
27.8.2016 - 28.8.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let
29.8.2016 27.Mednarodni atletski miting
31.8.2016 2.kolo MPD mládežnických kategorií
31.8.2016 6.VZ PAS - ZRUŠENO
PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)
31.8.2016 2.atletická středa v Houštce
31.8.2016 9.Loap PBT VAŠÍ LIGY
3.9.2016 Vlašimské memoriály a víceboje
4.9.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen
5.9.2016 2.kolo A finále MPD staršího žactva
5.9.2016 6.VZ žactva - ZRUŠENO
PRAHA Jeseniova (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.)
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
6.9.2016 4.kolo MPD mužů a žen
7.9.2016 Hradecké memoriály
7.9.2016 3.atletická středa v Houštce
8.9.2016 7.VZ PAS - sprinterský trojboj
10.9.2016 Mistrovství Čech juniorských družstev
10.9.2016 Mistrovství Čech žákovských družstev
10.9.2016 Birell Grand Prix Praha
11.9.2016 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev
11.9.2016 Jičínské memoriály
14.9.2016 4.atletická středa v Houštce
15.9.2016 Semifinále MPD mladšího žactva
15.9.2016 8.VZ PAS - vrhačský trojboj
17.9.2016 - 18.9.2016 Mistrovství ČR žactva
17.9.2016 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály
17.9.2016 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
18.9.2016 Okolo Máchova jezírka
20.9.2016 9.VZ PAS - vrhačský trojboj žactva
22.9.2016 Finále A MPD mladšího žactva
22.9.2016 Finále B MPD mladšího žactva
22.9.2016 Finále C MPD mladšího žactva
23.9.2016 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha
24.9.2016 Mistrovství ČR juniorských družstev
24.9.2016 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev
24.9.2016 10.VZ PAS + Mistrovství ČR veteránů v klasickém pětiboji
24.9.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žactva
25.9.2016 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
25.9.2016 BMW Berlin Marathon
26.9.2016 4.VZ přípravek - ZRUŠENO
PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)
Atletická přípravka
28.9.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích
28.9.2016 Desetiboj o Zlatého Fénixe
29.9.2016 VZ přípravek
1.10.2016 Mistrovství ČR žákovských družstev
1.10.2016 - 2.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, dorostu ve vícebojích
1.10.2016 Tradiční utkání MUŽI - ŽENY (44.ročník)
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda
Časový harmonogram zůstává oproti loňskému roku nezměněn:
- 14:00 – startovní výstřel prvního překážkového běhu
- 16:45 – závěrečný nástup závodníků, rozhodčích, fanoušků a všech ostatních
- 17:30 – oficiální zahájení společenské části dne
- 20:00 – začátek tradiční tomboly
Vstupné bude stejně jako minulý rok 150 Kč a těšit se můžete na dostatečnou zásobu pití a jídla.
Fanoušci večerní tomboly nechť nezapomenou přinést jednu nezabalenou věc.
Těšíme se na Vás!
Časový pořad závodní části:
- 14.00 110 / 100 m překážek
- 14.10 Sprint (100 y / 80 m)
- 14.20 600 m (s handicapem 15 s pro muže)
- 14.30 Skok vysoký Vrh koulí
- 15.20 200 m překážek / 200 m
- 15.30 Hod diskem Skok daleký
- 16.30 Štafetový běh
- 16.45 Závěrečný nástup závodníků, rozhodčích, diváků
1.10.2016 Sportovní utkání KLUCI - HOLKY (2.ročník)
PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda
11:45 60 m. př. ML
11:55 Vrh koulí ST
12:00 60 m. př. ST
12:10 Skok daleký ML (1)
12:20 Skok daleký ST (2)
12:30 300 m ML
12:40 Vrh koulí ML
12:50 300 m ST
13:10 4 x 60 m ML
13:20 4 x 60 m ST
13:40 Vyhlášení (nástup, předání cen, foto)
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
1.10.2016 Mistrovství ČR veteránů ve vrhačském pětiboji
1.10.2016 Česká pojišťovna RunTour Praha
4.10.2016 5.VZ přípravek - ZRUŠENO
PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)
Atletická přípravka
5.10.2016 11.VZ PAS - Kotlářská míle a 10 km
8.10.2016 - 9.10.2016 Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích
9.10.2016 ČSOB Maraton Hradec Králové
9.10.2016 SPAR Budapest Marathon
15.10.2016 Pražská chodecká hodinovka
15.10.2016 Pražský maraton - Memoriál Iva Domanského
20.10.2016 - 26.10.2016 Podzimní soustředění žactva
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně
22.10.2016 - 30.10.2016 Podzimní soustředění
KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění
Již tradiční kondiční soustředění se letos koná opět v penzionu Andula na Friesových boudách v Krkonoších
v termínu od 22.10.2016 do 30.10.2016.
Přihlašování probíhá přes termínovku po přihlášení do vašeho osobního účtu.
Cena ubytování včetně plné penze je 3000 Kč.
Termín přihlášení je do 14.září 2016, proto neváhejte a přihlašujte se.
S pozdravem, vedoucí soustředění
Tomáš „Bába“ Nakládal
Podzimní soustředění Friesovky 2016,
22.10.2016 11.Loap PBT VAŠÍ LIGY
22.10.2016 Silniční běh Hronov - Náchod
26.10.2016 - 6.11.2016 Mistrovství světa veteránů
28.10.2016 Půlmaraton VAŠÍ LIGY
29.10.2016 Vinařský maraton + půlmaraton
30.10.2016 BMW Frankfurt Marathon
5.11.2016 Přebor Prahy v přespolním běhu
5.11.2016 1.brigáda před Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
Sraz: 9:30
Úklid lesa a příprava prostoru závodu. Je potřeba maximálně 14 lidí.
Každý se při příchodu na brigádu nahlásí a zapíše do výplatnice čas příchodu.
Konec brigády nahlásí každý před svým odchodem a zapíše do výplatnice.
6.11.2016 TCS New York City Marathon
12.11.2016 2.brigáda před Velkou Kunratickou
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
Sraz 9:30
Každý se při příchodu na brigádu nahlásí a zapíše do výplatnice čas příchodu. Následně bude přiřazen k jednotlivým pracovním skupinám.
Konec brigády nahlásí každý před svým odchodem a zapíše se do výplatnice.
13.11.2016 83.VELKÁ KUNRATICKÁ
PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda
Rozpis pozic na nedělní pořádání Velké Kunratické najdete zde.
Pro brigádu: Nezapomeňte napsat do poznámky velikost trička, které chcete!!! Například dámské M napíšete: "W-M", pánské L napíšete: "M-L" atd.
Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně