Zadejte své nové heslo.

bg

Brož David

Nejlepší roční výkony člena za rok 2026 (počet závodů: 13, počet startů: 26, ve štafetách: 1)
Výkon Člen Datum
9,86 Brož David Žcm 60 m 13.4.2026 PRAHA Děkanka
24,61 Brož David Žcm 150 m 5.3.2026 PRAHA Strahov hala
54,11 Brož David Žcm 300 m 18.6.2026 PRAHA Hostivař
3:13,76 Brož David Žcm 800 m 23.4.2026 PRAHA Děkanka
6:33 Brož David Žcm přespolní běh 8.4.2026 PRAHA Džbán
14,56 Brož David Žcm 60 m překážek 76-770 4.5.2026 PRAHA Juliska
344 Brož David Žcm skok do dálky 20.5.2026 PRAHA Děkanka
18,45 Brož David Žcm kriketový míček 23.4.2026 PRAHA Děkanka
439 Brož David Žcm pětiboj (0.762 m-7.70 m) 23.4.2026 PRAHA Děkanka
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Osobní rekordy člena
Výkon Člen Datum
9,86 Brož David Žcm 60 m 13.4.2026 PRAHA Děkanka
24,61 Brož David Žcm 150 m 5.3.2026 PRAHA Strahov hala
54,11 Brož David Žcm 300 m 18.6.2026 PRAHA Hostivař
3:13,76 Brož David Žcm 800 m 23.4.2026 PRAHA Děkanka
6:33 Brož David Žcm přespolní běh 8.4.2026 PRAHA Džbán
14,56 Brož David Žcm 60 m překážek 76-770 4.5.2026 PRAHA Juliska
344 Brož David Žcm skok do dálky 20.5.2026 PRAHA Děkanka
18,45 Brož David Žcm kriketový míček 23.4.2026 PRAHA Děkanka
439 Brož David Žcm pětiboj (0.762 m-7.70 m) 23.4.2026 PRAHA Děkanka
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.