bg

Muži "B"

(II. liga)

Feher Jan
(Vedoucí družstva)

Trenér třídy 2
Aktivní od: 1.5.2006

Mail: jfeher@sp4.cz
Telefon: 604919907

Stav soutěže po 2. kole:

 

 

Hl. body

Pom. body

1.

Spartak Praha 4 "B"

18

460,5

2.

SC Radotín Praha

13

336

3.

A. C. Sparta Praha

12

340,5

4.

SK Čtyři Dvory České Budějovice

11

301

5.

Atletika Vlašim, z.s.

10

305

6.

TJ VS Tábor, z. s.

10

300

7.

Atletika Klatovy z.s.

10

295

8.

Atletika Jihlava z.s.

4

207

9.

AK ŠKODA Plzeň "B"

2

186

Termínovka 2024

28.4.2024 Chůze pro 1.kolo I. a II.ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (SK Nové Město nad Metují)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion program výsledky

12.5.2024 1.kolo II.ligy mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

12.5.2024 Chůze pro 2.kolo I. a II.ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice (Atletický klub Olomouc z.s.)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

25.5.2024 2.kolo II.ligy mužů a žen

PÍSEK (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

1.6.2024 Chůze pro 3.kolo I. a II.ligy mužů a žen

PRAHA Satalice silnice (AC Praha 1890)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

9.6.2024 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (Atletika Vlašim, z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

3.8.2024 Chůze pro 4.kolo I. a II.ligy mužů a žen

BRNO Výstaviště silnice (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice program výsledky

17.8.2024 4.kolo II.ligy mužů a žen

JIHLAVA (Atletika Jihlava z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion program výsledky

Výsledky a bodování družstva

Výsledky družstva za rok 2024
Družstvo Soutěž Vedoucí Stadion
Žádná data k zobrazení.
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Bodování za družstvo v roce 2024
Člen Kat. Bodů Kol Startů
Zuzánek Jan M22 47.50 2 8
Brůha Václav M 33.75 2 6
Jaroš Adam M22 33.50 1 4
Lukeš Matyáš Jři 24.00 1 2
Kučera Petr M 24.00 2 4
Bugan Matej Dci 23.50 2 3
Kučera Antonín Dci 23.25 2 6
Kordík Pavel M22 23.00 2 7
Pajskr Jan Jři 21.50 2 5
Zelenka Jiří M 19.25 2 3
Holý Filip Jři 17.50 1 3
Rajmon Jan M22 17.25 1 4
Fröhlich Vít M22 17.00 2 5
Feher Jan M35 13.25 1 3
Suchomel Petr M55 13.00 2 2
Nedvěd Tim M22 11.00 2 6
Helcl Matyáš M22 10.75 2 6
Šimůnek Štěpán Dci 10.25 1 3
Janoušek Robin Jři 10.00 1 4
Jára Martin Dci 8.50 2 3
Voda Štěpán Dci 8.25 1 3
Hyna Martin M 8.00 2 2
Polena Vojtěch M 7.25 1 3
Plavec Oskar Jři 7.25 2 3
Linek Matěj Dci 7.25 2 5
Hůlka Ondřej Dci 7.00 1 1
Flegr Jiří Dci 5.50 2 6
Kačena Štěpán M40 3.25 2 3
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.