Zadejte své nové heslo.

bg

Šebek Ondřej

Nejlepší roční výkony člena za rok 2026 (počet závodů: 5, počet startů: 8, ve štafetách: 0)
Výkon Člen Datum
8,85 Šebek Ondřej Žcs 60 m 13.5.2026 PRAHA Kotlářka
49,78 Šebek Ondřej Žcs 300 m 13.4.2026 PRAHA Děkanka
11,37 Šebek Ondřej Žcs 60 m překážek 84 25.2.2026 PRAHA Strahov hala
407 Šebek Ondřej Žcs skok do dálky 16.4.2026 PRAHA Děkanka
130 Šebek Ondřej Žcs skok do výšky 16.4.2026 PRAHA Děkanka
6,40 Šebek Ondřej Žcs koule 4kg 13.5.2026 PRAHA Kotlářka
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Osobní rekordy člena
Výkon Člen Datum
8,7 Šebek Ondřej Pci 50 m 14.9.2022 PRAHA Děkanka
8,85 Šebek Ondřej Žcs 60 m 13.5.2026 PRAHA Kotlářka
24,01 Šebek Ondřej Žcs 150 m 28.4.2025 PRAHA Děkanka
49,78 Šebek Ondřej Žcs 300 m 13.4.2026 PRAHA Děkanka
3:25,55 Šebek Ondřej Žcm 800 m 22.5.2023 PRAHA Děkanka
6:24,12 Šebek Ondřej Žcs 1500 m 5.5.2025 PRAHA Děkanka
11,37 Šebek Ondřej Žcs 60 m překážek 84 25.2.2026 PRAHA Strahov hala
407 Šebek Ondřej Žcs skok do dálky 16.4.2026 PRAHA Děkanka
130 Šebek Ondřej Žcs skok do výšky 16.4.2026 PRAHA Děkanka
7,34 Šebek Ondřej Pci trojskok 5.10.2022 PRAHA Děkanka
224 Šebek Ondřej Žcm skok z místa 26.12.2023 PRAHA Děkanka hala
6,40 Šebek Ondřej Žcs koule 4kg 13.5.2026 PRAHA Kotlářka
27,82 Šebek Ondřej Žcm kriketový míček 13.9.2023 PRAHA Juliska
26,05 Šebek Ondřej Pci hod raketkou 19.9.2022 PRAHA Děkanka
13,05 Šebek Ondřej Pci překážková dráha 6.10.2022 PRAHA Děkanka
5,83 Šebek Ondřej Pci plný míč 1kg 21.9.2022 PRAHA Děkanka
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.