Zadejte své nové heslo.

bg

Janoušková Magdalena

Narozen: 26.12.2013
Člen klubu od: 18.9.2024

Statistiky, výkonnostní růst
Závodnické úspěchy
Trenérské úspěchy

Nejlepší roční výkony člena za rok 2026 (počet závodů: 2, počet startů: 2, ve štafetách: 0)
Výkon Člen Datum
5:16 Janoušková Magdalena Žkm přespolní běh 8.4.2026 PRAHA Džbán
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.
Osobní rekordy člena
Výkon Člen Datum
9,94 Janoušková Magdalena Žkm 60 m 10.6.2025 PRAHA Radotín
24,46 Janoušková Magdalena Žkm 150 m 15.5.2025 PRAHA Děkanka
2:47,57 Janoušková Magdalena Žkm 800 m 10.9.2025 PRAHA Radotín
3:32 Janoušková Magdalena Žkm přespolní běh 9.11.2025 PRAHA Kunratice
113 Janoušková Magdalena Žkm skok do výšky 10.6.2025 PRAHA Radotín
5,00 Janoušková Magdalena Žkm koule 2kg 15.5.2025 PRAHA Děkanka
18,42 Janoušková Magdalena Žkm kriketový míček 28.5.2025 PRAHA Podvinný mlýn
48,86 Janoušková Magdalena Žkm NKB 4.10.2025 PRAHA Děkanka
Tabulka je skryta, pro její zobrazení klikněte na nadpis.