bg

3.VZ Olympu

22.1.2019, PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

Termínovka za rok

Chci si prohlédnout: za období
5.1.2019 Hochsprungmeeting der Sportfreunde Essing e.V.

NĚMECKO ESSING hala

Hala program program výsledky výsledky

7.1.2019 Akademické mistrovství ČR v hale

PRAHA Strahov hala (UK FTVS)

Hala program program výsledky

9.1.2019 1.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

9.1.2019 1.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (ŠAK SG Jablonec n/N.)

Hala program program výsledky

11.1.2019 1.HVZ PAS

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

12.1.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Sokol Kolín-atletika)

Hala program program výsledky

12.1.2019 - 13.1.2019 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

JABLONEC NAD NISOU hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

13.1.2019 Přebor Středočeského kraje staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)

Hala program program výsledky

16.1.2019 2.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

16.1.2019 2.halová středa

JABLONEC NAD NISOU hala (ŠAK SG Jablonec n/N.)

Hala program program výsledky

18.1.2019 2.HVZ PAS

PRAHA Strahov hala (Univerzitní sportovní klub Praha)

Hala program program výsledky

19.1.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Strahov hala (T. J. Sokol České Budějovice)

Hala program program výsledky

19.1.2019 - 20.1.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

20.1.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín)

Hala program program výsledky

20.1.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Hala program program výsledky

22.1.2019 3.VZ Olympu

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

24.1.2019 1.HVZ na Julisce - mladší žactvo

PRAHA Juliska tunel (TJ Dukla Praha)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

26.1.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva v hale

PRAHA Stromovka hala (Karlovarský KAS)

Hala program program výsledky

30.1.2019 2.HVZ na Julisce - starší žactvo

PRAHA Juliska tunel (SK Kotlářka Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala

2.2.2019 - 3.2.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

8.2.2019 - 10.2.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

10.2.2019 Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

13.2.2019 4.VZ Olympu žactva

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

16.2.2019 - 17.2.2019 Mistrovství ČR mužů a žen v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Hala program program výsledky

17.2.2019 Přebor Prahy staršího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (SK Jeseniova)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala program program výsledky

23.2.2019 - 24.2.2019 Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale

PRAHA Stromovka hala (PSK Olymp Praha, z.s.)

Hala program program výsledky

27.2.2019 - 28.2.2019 Přebor Prahy mladšího žactva v hale

PRAHA Strahov hala (SK Jeseniova)

Mladší žáci, Mladší žákyně

Hala program program výsledky

1.3.2019 - 3.3.2019 HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY

VELKÁ BRITÁNIE GLASGOW

Hala program

2.3.2019 - 3.3.2019 Mistrovství ČR žactva v hale

OSTRAVA Vítkovice hala (SSK Vítkovice, z.s.)

Starší žáci, Starší žákyně

Hala

2.3.2019 - 8.3.2019 Zimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Zimní soustředění Krkonoše - Friesovy boudy

doprava: společný autobus
odjezd autobusu od Děkanky: v sobotu 2.3.2019 ve 14:00
Návrat 8.2.2019, rolba v 18,00 hod u chalupy
ubytování: chata Jawa v Krkonoších
cena : 1850,-Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a rolba na bagáž)

Přihlášky provádějte přes svůj osobní účet na SP4 (stejně jako na brigádu)
Termín ukončení přihlášek je 8. února.
Po uzavření přihlášek Vám bude odeslán mail s údaji pro platbu.

23.3.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů

SLOVENSKO DUDINCE silnice

Silnice

24.3.2019 - 30.3.2019 Mistrovství světa veteránů v hale

POLSKO TORUŇ hala

Hala program

30.3.2019 MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŘESPOLNÍM BĚHU

DÁNSKO AARHUS

Terénní program

30.3.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, staršího žactva a mladšího žactva

MLADÁ BOLESLAV (AC Mladá Boleslav z.s.)

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

6.4.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

PODĚBRADY silnice

Silnice

6.4.2019 Sportisimo 1/2Maraton Praha

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice

13.4.2019 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

PARDUBICE silnice

Silnice

13.4.2019 10 km chůze pro 1.kola ligy mužů a žen

OLOMOUC silnice

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice

18.4.2019 - 22.4.2019 Jarní soustředění žactva

TÁBOR - Soustředění

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

27.4.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

BŘECLAV

Stadion

5.5.2019 Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen

PRAHA silnice (Prague International Marathon)

Silnice

11.5.2019 - 12.5.2019 SVĚTOVÝ POHÁR VE ŠTAFETÁCH

JAPONSKO JOKOHAMA

Stadion program

11.5.2019 10 km chůze pro 2.kola ligy mužů a žen

MILOVICE silnice

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Silnice

18.5.2019 1.kolo I.ligy mužů a žen

TŘEBÍČ (TJ Spartak Třebíč, spolek)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion

19.5.2019 1.kolo II.ligy mužů a žen

SUŠICE (TJ Sušice)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion

25.5.2019 10 km chůze pro 3.kolo II.ligy mužů a žen

PRAHA silnice

Muži "B", Ženy "B"

Silnice

31.5.2019 - 2.6.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích

ZLÍN (Atletický klub Zlín, z.s.)

Stadion

3.6.2019 Memoriál Josefa Odložila

PRAHA Juliska

Stadion

8.6.2019 2.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion

9.6.2019 2.kolo II.ligy mužů a žen

TÁBOR (TJ VS Tábor, z. s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion

9.6.2019 10 km chůze pro 3.kolo I.ligy mužů a žen

ZELENEČ silnice

Muži "A", Ženy "A"

Silnice

15.6.2019 - 16.6.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

PRAHA Eden (ASK Slavia Praha)

Stadion

15.6.2019 Mistrovství ČR veteránů

SVITAVY

Stadion

20.6.2019 Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava

OSTRAVA Vítkovice

Stadion

22.6.2019 3.kolo I.ligy mužů a žen

STARÁ BOLESLAV (Atletika Stará Boleslav, z.s.)

Muži "A", Ženy "A"

Stadion

22.6.2019 3.kolo II.ligy mužů a žen

VLAŠIM (TJ Spartak Vlašim)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion

23.6.2019 - 28.6.2019 EVROPSKÉ HRY

BĚLORUSKO MINSK

Stadion

24.6.2019 - 26.6.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže

JABLONEC NAD NISOU

Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Stadion program

28.6.2019 - 30.6.2019 Mistrovství ČR juniorů a dorostu

OLOMOUC (Atletický klub Olomouc z.s.)

Stadion

6.7.2019 - 13.7.2019 Letní soustředění mládeže I.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

8.7.2019 - 13.7.2019 LETNÍ SVĚTOVÁ UNIVERZIÁDA

ITÁLIE NEAPOL

Stadion

11.7.2019 - 14.7.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET

ŠVÉDSKO GÄVLE

Stadion program

18.7.2019 - 21.7.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ

ŠVÉDSKO BORÅS

Stadion program

20.7.2019 - 27.7.2019 Letní soustředění mládeže II.

ČISTÁ U RAKOVNÍKA - Soustředění

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

21.7.2019 10 000 m chůze pro 4.kola ligy mužů a žen

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

Muži "A", Muži "B", Ženy "A", Ženy "B"

Stadion

26.7.2019 - 27.7.2019 Mistrovství ČR mužů a žen

BRNO (AC Moravská Slavia Brno, spolek)

Stadion

3.8.2019 - 10.8.2019 Letní soustředění

LIBEREC - Soustředění

Stadion

9.8.2019 - 11.8.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV - SUPERLIGA

POLSKO BYDHOŠŤ

Stadion program

24.8.2019 4.kolo II.ligy mužů a žen

BEROUN (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)

Muži "B", Ženy "B"

Stadion

25.8.2019 4.kolo I.ligy mužů a žen

PRAHA Děkanka (Spartak Praha 4) - Brigáda

Muži "A", Ženy "A"

Stadion

5.9.2019 - 15.9.2019 Mistrovství Evropy veteránů

ITÁLIE JESOLO

Stadion

7.9.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Muži "A", Ženy "A"

Stadion

8.9.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen

HODONÍN (Atletický klub Hodonín,z.s.)

Stadion

14.9.2019 Mistrovství Čech dorosteneckých družstev

PRAHA

Dorostenci, Dorostenky

Stadion

14.9.2019 Mistrovství Čech žákovských družstev

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

15.9.2019 Mistrovství Čech juniorských družstev

KOLÍN

Junioři, Juniorky

Stadion

20.9.2019 - 22.9.2019 Mistrovství ČR žactva

KOLÍN (TJ Sokol Kolín-atletika)

Stadion

27.9.2019 - 6.10.2019 MISTROVSTVÍ SVĚTA

KATAR DAUHÁ

Stadion program

28.9.2019 Mistrovství ČR juniorských družstev

PLZEŇ (AK ŠKODA Plzeň)

Junioři, Juniorky

Stadion

28.9.2019 Mistrovství ČR dorosteneckých družstev

OSTRAVA Vítkovice (SSK Vítkovice, z.s.)

Dorostenci, Dorostenky

Stadion

29.9.2019 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

BĚCHOVICE - PRAHA silnice (Sdružení závodů Běchovice)

Silnice

5.10.2019 Mistrovství ČR žákovských družstev

PRAHA

Starší žáci, Starší žákyně

Stadion

27.10.2019 - 3.11.2019 Podzimní soustředění

KRKONOŠE Friesovy boudy (Spartak Praha 4) - Soustředění

Terénní

10.11.2019 86.VELKÁ KUNRATICKÁ

PRAHA Kunratice (Spartak Praha 4) - Brigáda

Atletická přípravka, Mladší žáci, Mladší žákyně, Starší žáci, Starší žákyně

Terénní

23.11.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

DŘÍTEČ

Terénní

8.12.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU

PORTUGALSKO LISABON

Terénní